תבניות בטון מבודדות | תבניות פוליסטירן של NUDURA

תבניות בטון מבודדות | ICF | NURURA מציעה לאדריכלים, בעלי בתים וקבלנים דרך יעילה יותר לבנות. תבניות בטון מבודדות מאפשרות בניית בתים ובניינים מסחריים בצורה חזקה יותר, חסכונית יותר באנרגיה, נוחה יותר וידידותית יותר לסביבה. תבניות בטון מבודדות מספקות יותר פתרונות אנרגטיים לכל סוג של מבנה.

תבניות בטון מבודדות עשויות מפוליסטירן, והן קשורות באמצעות רשת מיוחדת המאפשרת לערום את התבניות ולחזק אותן באמצעות פלדה. מעמידים את התבניות באתר וממלאים אותם בבטון מוכן. הפוליסטירן בשילוב הבטון יוצרים מסה תרמית המאפשרת חימום וקירור יעילים יותר של הבניין.


חדשות NUDURA

NUDURA משיקה אתר אינטרנט חדש
חברת NUDURA שמחה להודיע על השקת אתר אינטרנט חדש, ומזמינה אורחים להיכנס ולעיין במרכז המשאבים המעודכן. אתר חדש זה עוצב במיוחד כדי לספק חוויית משתמש ידידותית ביותר, יחד עם פונקציונליות ואפשרויות ניווט משופרות.

פרויקט לדוגמא

The Curly House בצ'ילגרוב, מערב סאסקס "האתגר היה לתכנן בית חסכני באנרגיה בעלות סבירה באתר חשוף מאוד, בכפוף לתקני בנייה קפדניים." כדי ללמוד כיצד עשו זאת עם NUDURA, קראו את המאמר


תבניות בטון מבודדות מתאימות לכל סוג של בניין ולמגוון שימושים, מבתים ומרתפים ועד מבני מסחר, תעשייה, תחבורה וחינוך. פוליסטירן הוא המרכיב העיקרי של התבנית בזמן הבנייה. לתבניות הסטנדרטיות שני לוחות בעובי 67 מ"מ. לאחר שהתבניות נערמו ומולאו בבטון, משאירים את הפוליסטירן במקום כדי לספק בידוד תרמי למבנה הסופי. תבניות הפוליסטירן יוצרות שטח אחיד, חלק ומוכן לגימור בדיוק כמו שיטות בנייה מסורתיות.


ICFA Logo Web Small

איגוד תבניות הבטון המבודדות (ICFA) נוסד בשנת 1992 במטרה לקדם את השימוש בתבניות בטון מבודדות (ICF) בבריטניה וכדי להראות כיצד משתמשים בתבניות פיליסטירן. NUDURA גאה להיות חברה ב- ICFA. כדי ללמוד יותר על ה- ICFA לחצו כאן.

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901