שירות ותמיכה

שירות וסיוע טכני למערכת קירות ה- ICF שלנו היא המפתח לבנייה טובה יותר. NUDURA מציעה תמיכה זמינה ואמינה באמצעות רשת המפיצים המורשים שלנו. מטרתנו לאפשר לקבלנים ומשתמשי קצה לעבור משימוש בחומרים מסורתיים ופחות יעילים לפתרונות החדשניים של NUDURA, המילה האחרונה בטכנולוגיית בנייה.

האסטרטגיה של NUDURA היא להרחיב את הפריסה הגיאוגרפית של פתרונות בנייה בת קיימא ולתפוס מעמד מוביל בענף באותם מקומות שבהם חיסכון באנרגיה ובנייה ידידותית לסביבה נחשבים יעדים חשובים. כדי לעשות זאת, NUDURA משקיעה משאבים רבים בפיתוח תמידי של מוצרים ופתרונות חדשים. מערכות קירות ה- ICF של NUDURA מיוצרות בשיטות המתקדמות יותר. המפיצים המורשים של NUDURA מחויבים לשמור על עמדה מובילה בשוק קירות ה- ICF, תוך טיפוח מוניטין למומחיות טכנית יוצאת מן הכלל.

המפיצים המורשים של NUDURA יעניקו תמיכה רחבה משלב רעיון העיצוב והתכנון ועד להתקנת מערכת קירות ה- ICF של NUDURA. הם ישמחו לספק יעוץ ושירות, בין היתר בנושאים הבאים:

  • המלצות לגבי שיטות התקנה מוכחות למקסום יעילות וחיסכון במהלך התקנת קירות ICF.
  • תאימות לקודי בנייה מקומיים, אזוריים או ארציים.
  • לכל מפיץ מורשה של NUDURA גישה לצוות התמיכה הטכני שלנו אשר יוכל לספק מידע והדרכה נוספת אודות התקנות מיוחדות וסוגיות הקשורות לקודי בנייה עבור מערכת הקירות של NUDURA.

צור קשר עם מפיץ מורשה

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901