עיצוב בר קיימא עם הבידוד של NUDURA

הקיימות היא פרי חדשנות

המבנים בימינו דורשים בידוד אמין עם מעטפות בניין שמספקות רמה גבוהה של ביצועים תרמיים, מקטינות אובדן חום ומונעות מוליכות תרמית. את כל אלה מציע הבידוד של NUDURA. הקריטריונים הנ"ל מהווים גורמים מרכזיים בהקטנת עלויות תפעול אנרגטיות, ומקסום ערך הנכס עבור בעליו.

אי לכך, חיוני לקבוע את מערכת הבידוד הנכונה והחומרים המתאימים לה כבר בשלב התכנון, וזאת על מנת להבטיח שימור הביצועים התרמיים לכל אורך חיי הבניין. כמו כן, מעטפות בניין עם ביצועים מעולים יכולים להקטין את עלויות התפעול עד כדי 70%, וזאת בשילוב מוצרי בידוד המעולים מהסדרה המשולבת של NUDURA, וכן מוצרים אחרים של החברה לכל אורך תכניות הבניין.

מערכת הבידוד של NUDURA – נקודות עיקריות:

חומרים ממוחזרים – NUDURA מיוצרת מפוליסטירן מוקצף (EPS). רשת DURAFOLD, טכנולוגיה מוגנט בפטנט של NUDURA, עשויה מ – 100% פלדה ופוליפרופילן ממוחזר.

עמידות הבניין – NUDURA מציעה מבנים העשויים מבטון, אחד מחומרי הבנייה העמידים ביותר, וכך יכולים המבנים הבנויים עם NUDURA לעמוד במבחן הזמן. הבנייה עם NUDURA מבטיחה בטיחות מרבית באזורים שיש בהם רוחות חזקות הודות לעמידות הגבוהה של הבניינים מפגעי רוחות ומים.

הפחתת כמות הפסולת – טכנולוגיית תבניות הבטון המבודדות של NUDURA יוצרת פחות פסולת במהלך הבנייה, ולכן גם פחות פסולת שתישלח לאתרי הטמנת זבל. כל הפסולת הינה 100% ניתנת למחזור:

עמידות בפני עובש – התבניות של NUDURA עברו בדיקות מעבדה כדי לוודא שלא יתמכו בצמיחה של עובש.

ביצועים אנרגטיים – NUDURA מפחיתות באופן משמעותי את פליטת הפחמן של הבניין הודות לרמות הגבוהות של חיסכון באנרגיה. כך מופחתת כמות דלק המאובנים הנדרש לחימום ולקירור, ולכן גם מופחתת טביעת הרגל הפחמנית של הבניין.

שיפור איכות האוויר בתוך הבניין – בתבניות הבטון המבודדות של NUDURA אין בכלל פרצות אוויר, דבר אשר מקטין היווצרות של עובש ונתיבי אוויר. התוצאה הסופית היא מבנה בלתי-חדיר המאפשר למערכות המכניות שלו לקרר, לחמם ולאוורר אותו באופן יעיל יותר, וכך ליצור סביבת חיים או עבודה בריאה יותר לדיירי הבניין.

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901