בתים ומבנים ידידותיים לסביבה

NUDURA – מקדמים בניית בתים ומבנים ידידותיים לסביבה

דרישות אנרגיה גדלות יחד עם העלייה במחיר הדלק מחייבות אותנו להפיק את המרב מטכנולוגיות בנייה כדי לחמם ולקרר בניינים . בניית מבנים ידידותיים לסביבה מצריכה גישה כוללנית לתכנון, אולם זה לא חייב להיות מסובך. תבניות הבטון המודדות של NUDURA הן חומרי בנייה חסכניים באנרגיה אשר מספקים מקסימום נוחות ופתרונות אנרגטיים לבתים ומבנים ידידותיים לסביבה. חומרי הבנייה של NUDURA חוסכים למעלה מ 70%* בצריכת האנרגיה בבניין השוואה לשיטות בנייה מסורתיות.

יתרונות בבניית בתים ומבנים ידידותיים לסביבה:

  • חומרים ממוחזרים: התבניות של NUDURA מיוצרות מ- EPS. תכנון הרשת המתקפלת הייחודית של NUDURA עשוי מ – 100% פוליפרופילן ופלדה ממוחזרים.
  • עמידות הבניין: התבניות של NUDURA מציעות מבנה הבנוי מבטון, אחד מחומרי הבנייה העמידים ביותר, וכך יכולים המבנים הבנויים עם NUDURA לעמוד במבחן הזמן. הבנייה עם NUDURA מבטיחה בטיחות מרבית באזורים שיש בהם רוחות חזקות, הודות לעמידות הגבוהה של הבניינים מפגעי רוחות ומים.
  • הפחתת כמות הפסולת: טכנולוגיית תבניות הבטון המבודדות של NUDURA יוצרת פחות פסולת במהלך הבנייה, ולכן גם פחות פסולת שתישלח לאתרי הטמנת זבל. כל הפסולת הינה 100% ניתנת למחזור.
  • עמידות בפני עובש: התבניות של NUDURA עברו בדיקות מעבדה כדי לוודא שלא יתמכו בצמיחה של עובש.
  • ביצועים אנרגטיים: התבניות של NUDURA בשילוב עם שיטות בנייה חסכוניות אחרות מפחיתות באופן משמעותי את פליטת הפחמן של הבניין הודות לרמות הגבוהות של חיסכון באנרגיה. כך מופחתת כמות דלק המאובנים הנדרש לחימום ולקירור, ולכן גם מופחתת טביעת הרגל הפחמנית של הבניין.
  • שיפור איכות האוויר בתוך הבניין: בתבניות הבטון המבודדות של NUDURA אין בכלל פרצות אוויר, דבר אשר מקטין היווצרות של עובש ונתיבי אוויר. התוצאה הסופית היא מבנה בלתי-חדיר המאפשר למערכות המכניות שלו לקרר, לחמם ולאוורר אותו באופן יעיל יותר, וכך ליצור סביבת חיים או עבודה בריאה יותר לדיירי הבניין.

* כשמשתמשים בתוסף בידוד של 150 מ"מ בשילוב עם תבנית ליבה של NUDURA ברוחב 305 מ"מ ניתן להגיע לערכי U הנמוכים עד כדי 0.11 עבור מכלול הקיר המלא. מבוסס על מחקרים בנושא צריכת אנרגיה בבתי מגורים שנבנו בשיטת NUDURA, בהשוואה לערכי צריכת האנרגיה הרשומים בפרסום הרשמיECG019 “Energy Consumption Guide 19" (מדריך לצריכת אנרגיה) מאת Action Energy.

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901