יתרונות ביצועיים

יתרונות ביצועיה של NUDURA: בונים ערך אל תוך הבית

כיום בתים צריכים להיות יותר מאשר רק אסטטיים. הם חייבים לספק תועלת. פתח את הדלת לבית של NUDURA ותראה כיצד ניתן ליהנות מיתר נחות, בטיחות, חיסכון באנרגיה וסביבה בריאה יותר וידידותית לסביבה בבית אשר בנוי מתבניות בטון מבודדות.

חיסכון באנרגיה

מבנה של NUDURA יכול לספק ערכי U נמוכים עד כדי 0.11* אשר חוסך לבעלי הבית למעלה מ- 70% מעלות האנרגיה השנתית שלהם. ביצועיה האנרגטיים של NUDURA נובעים משילוב של מסה תרמית ושל איטום אוויר עם ערכים נמוכים עד כדי 0.35 מ"ק/שעה. הבנייה עם NUDURA מפחיתה את דרישות האנרגיה התפעולית של הבניין, ולכן גם את טביעת הרגל הפחמנית שלו בסביבה. NUDURA בשילוב בטון יוצר בניין חסין במיוחד. NUDURA עומדת בתקן הבריטי Code for Sustainable Homes (תקן לבתים ברי קיימא) רמה 5 ו-6, וכן דרישות תקן Passivhaus.

נוחות ואקוסטיקה

ל- NUDURA ביצועים מתקדמים בהקטנת מוליכות תרמית. התוצאה היא השוואת הטמפרטורה בכל רחבי המבנה, צמצום רוחות פרצים והפחתת אזורים קרים. הודות לכך יכולים דיירי הבניין לחוש בנוח ללא קשר לטמפרטורה השוררת בחוץ. NUDURA מציעה 17 סוגיים של צמתים תרמיים לכל אחד מחמשת ערכי ה- U שלנו, והכל על בסיס התקנות בבריטניה וחבילת התכנון Passivhaus (PHPP).

NUDURA משמשת כמחסום רעש יעיל באמצעות שיכוך תנודות הצלילים שמקורם ברעשים לא רצויים מחוץ למבנה. זה מצב אידיאלי בשביל בנייה למגורים ולמסחר כאחד, עם ערך SRI (מדד הפחתת רעשים) של 51* ומעלה.

בטיחות למשפחה

החוזק של NUDURA נובע מליבת הבטון המוצקה שלה. קירות NUDURA נבנים מבטון מזוין ומפוליסטירן מוקצף, דוחה אש ולא רעיל. קירות אלה מספקים דירוג הגנה של עד 4 שעות מפני שריפה. NUDURA מספקת עמידות גבוהה גם בפני פגיעות, ומסוגלת לעמוד ברוחות שמהירותן עד 402 קמ"ש. כך יכולים דיירי הבניין להרגיש בטוחים כמעט מכל מצב. NUDURA עומדת בטבלאות התקנים Eurocode 2 (למבני בטון) ו – Eurocode 8 (לרעידות אדמה).

כמו כן, קירות NUDURA חסינים מפני הצפות ועל יד כך מספקים ממד נוסף של בטיחות וביטחון.

ערך לטווח ארוך

מבנה של NUDURA תוכנן להחזיק מעמד זמן רב ולשמור על ערכו לתקופה ארוכה יותר. המרכיב המבני העיקרי במבנה של NUDURA הוא בטון מזוין. בטון זה מציע עמידות טובה בהרבה ודורש פחות תחזוקה ותיקונים לכל אורך חייו.

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901