סדרת One1 של NUDURA

קישורים נוספים

סידרת One1 של NUDURA מציעה את התבנית רבת הקשרים (multi link) היחידה בענף אשר נותנת לקבלנים ואדריכלים גמישות יוצאת מן הכלל בתכנון פרויקטים המשתמשים ב- ICF. בבסיס קו מוצרים חדשני זה ישנה טכנולוגיית דורה מולטילינק (DURA MULTILINK TecnologyTM), רשת חדשנית המאפשרת למשתמשים ליצור מגוון רחב של שילובי תבנית רב צדדיים עבור סוגי בניין שונים, מבנייני מגורים עד למבני מסחר. סדרת One1 גם מציעה טכנולוגיית דורה מקס (DURMAXTM) התבנית התקנית הגדולה ביותר בענף, 2.4 מ' אורך על 457 מ"מ גובה, אשר מניחה 1.11 מ2 שטח קיר בפעולה אחת.

One Series one sided form

סדרת One1 חוסכת בעלויות עבודה בכך שהיא לא מצריכה קילוף קצף מפירי מעליות, גרמי מדרגות ואזורים אחרים שאינם זקוקים לקצף. סדרת One מעניקה לאדריכלים יותר גמישות בתכנון מבני חינוך ומחסנים רב קומתיים. לבוני בתים, סדרת One היא אידאלית לבריכות שחייה ומטרות אחרות שמצריכות קצף רק בצד אחד. המעבר מבטון לקצף הוא חלק, והעיצוב הייחודי של NUDURA מאפשר לבטון לפגוש את הדופן החיצוני של לוח הקצף. רשת ה- DURA MULTILOCK משתמשת בנקודות חיבר קטנות יותר כדי שלא יהיה ניתן לראות את הרשתות בצד הבטון של הקיר. עיצוב חדשני זה כולל רק שתי נקודות חיבור קטנות לכל רשת נקודות אשר ניתן לכסות ולהסתיר בקלות. התוצאה היא שטח פנימי וחיצוני חלק יותר.

איך זה עובד? סדרת One משלבת שיטות תבניות מסורתיות יחד עם טכנולוגיית תבניות בטון מבודדות. NUDURA מספקת את כל החומרים הדורשים כדי להשלים את תבנית רבת הקשרים (multilock ( ובכלל זה הדיקט, הרשתות, ברגים וכן שבלונה מיוחדת להרכבה פשוטה ומהירה. חלקי הדיקט מגיעים כשהם קדוחים מראש, דבר שחוסך את הצורך לקדוח במקום. המתקינים יכולים פשוט להרכיב את התבנית בזריזות בצורה הרצויה. יחד עם לוחות ה- ICF התקניות והחדשניות של NUDURA ותבניות לפי הזמנה, מעברים בין 900 ל- 450 נעשים בקלות. בסיום העבודה ניתן להסיר את כל לוחות הדיקט ולנקות לשימוש חוזר בעבודה הבאה, לחיסכון בעלויות ומניעת בזבוז.

הורידו את החוברת על סדרת One1
above link needs to go to One Series Information Sheet
הורידו את הוראות ההתקנה ל סדרת One1

אפשרויות ללוחות פינה של 90°

One-sided_90degree_inside

לוח EPS פנימי

One-sided_90degree_outside

לוח EPS חיצוני

certificationLogos

  צפון אמריקה 866-468-6299 בינלאומי +44-0800 014 8901